Стрічка блогів
0
Щиро вітаю учнів та родини 2-В класу гімназії 39, З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Зичу всім міцного здоров'я, родинного затишку, неймовірних миттєвостей від життя, здійснення найзаповітніших мрій.
З повагою Тетяна Кучеренко 🥰.