Опубліковано 29 березня 2021 об 11:50
2 0

Вітаємо всіх музикантів-піаністів з професійним святом!

"Життя - як фортепіано ... Білі клавіші - це любов і щастя. Чорні - горе і печаль. Щоб почути справжню музику життя, ми повинні торкнутися і тих, і інших".

«Давайте любити музику і дарувати її своїм близьким»