Вітаємо всіх музикантів-піаністів з професійним святом!
"Життя - як фортепіано ... Білі клавіші - це любов і щастя. Чорні - горе і печаль. Щоб почути справжню музику життя, ми повинні торкнутися і тих, і інших".
«Давайте любити музику і дарувати її своїм близьким»