Ольга Кондратенко
Заграло сонечко вгорі.
Весна запахла у повітрі.
Красуються біленькі по землі
Підсніжники на лісовій просіці.
Зайчатка радісні малі
Щасливі вибігли погратись.
Їм заманулось в цій порі
У танці разом покружляти.
Сіренький запросив в танок
Сестричку ніжну, як пушинку.
На ній красується білесенький вінок.
У білім платті схожа на хмаринка.
А очі , наче сонечко горять.
І сяє усмішка щаслива.
Подобається у танку кружлять.
Ця парочка така красива!