1.Увага! Увага!
Всім чути довкола?
Вас вітають учні
НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ! (Всі разом)
2.Що за школа в нас Нова?
- чути скрізь такі слова.
Думаю, що це цікаво,
Думають так, і наші мами.
3.НУШ – це України Школа Нова.
Для школяриків у ній вирують дива, Тобто все по новому, і простір й урок,
А покличе у НУШ святковий дзвінок!
4.Сьогодні кожен із нас має право Дзвінком шкільним подзвонити жваво.
(дзвонять двінком)
Школа двері відкриває,
Нас давно вона чекає!
5.Мріяти, творити, навчатись досхочу Всім однокласникам пророчу.
В «Ранковім колі» будем спілкуватись, Ділитись іграшками і, навіть, гратись.
6.«Ранкове коло» - просто клас!
Про все, про все поговорити. Чудовий настрій буде в нас,
Щоб на уроках все робити.
7.Ми будемо допитливі,
Ми будемо кмітливі.
І правила для учнів
Вивчати нам під силу!
8.У школі є знань секретна скарбничка,
Розміром вона і величезна й невеличка. Але хто її зможе відкрити,
Той буде у мирі, здоров’ї, в добробуті жити!
(зробити паузу)
Але як так зробити?
9.Потрібно трудитись!
Та наполегливо вчитись!
Старатися, світ пізнавати,
Нові таємниці відкривати!
10.І ми скарбничку відкриєм?
Ми вже й так багато чого вмієм!
Давайте розкажем,
Що вмієм і знаєм.
11.Я вмію їздити на велосипеді,
А хочу ще і на мопеді!
12. Я вмію за погодою спостерігати,
Побачите, скоро буде дощ накрапати.
13. А я посуд уже мила,
Мама мене похвалила.
14. Я тата в шашки обіграв,
Одну заховав, він і не знав.
15. А я хочу знати, чому світить сонце?
Чому заглядає місяць в віконце.
Чому сьогодні я школярик?
А перша книга є Букварик?
16. Що тут в школі нас чекає?
Як то вчитись? Хто б сказав...
І Петько цього на знає,
І Василь також не знав.
17. Не журіться, добре буде,
Головне, що ми прийшли.
Вчаться ж якось в школі люди.
Подивись, як підросли...
18. От і ми тут підростемо.
Рідна школо, нас стрічай!
Вчитися сюди ідемо —
Ширше двері відчиняй!
19. Будьте всі до нас прихильні,
Бережіть, любіть без меж!
Виростемо всі ми сильні
Та сміливі, й мудрі теж.
20. Як воно у школі буде?
Як пройдуть тут наші дні?
Але вийдуть із нас люди,
Навіть дуже видатні!
21. Ми всі – діти України Йдемо в НОВУ ШКОЛУ. Радо приймемо всі зміни, Все буде чудово!