💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦
Дощик тихо - тихо йде,
Нам гуляти не дає,
Хмарка хмуриться сама,
Світла і тепла нема.
☔️☔️☔️☔️☔️☔️☔️☔️☔️☔️
Ну а дощик: крап- крап - крап !
З неба крапельки летять.
Та у нас є парасолька,
Ми сховаємось надовго.
💦💦💦💦💦💦💦💦💦 💦💦
Нам під нею тепло й мило,
Так вона нас захистила.
Ось ми й не сумуємо!
Ми в чобітках крокуємо.
18.10. 2025
Людмила Корнюшенко