Хтось постукав у віконце,
Тільки встало ясне сонце.
Та це ж чарівна синичка –
Пташка мила невеличка.
У прекрасній вишиванці
Розбудила рано-вранці.
Пісню розлила тихенько,
Що припала до серденька.
Ох, красива ж ця синичка,
Мила пташка-чарівничка!
Душу співом звеселяє,
Весну-красну закликає:
– Іди до нас, весно-красна,
Хай розквітнуть квіти рясно,
Хай земля вбереться в шати.
Буде всіх краса втішати.
Оксана Козак
23.01.2024