***
Вже вкотре знов цвітуть каштани,
Не гуляйпільські, не мої!
А я чекаю - мир настане!
У рідні повернусь краї!
Вже вкотре знов кує зозуля.
Сповите жито в колоски.
Коли нарешті обійму я
Троянд, ромашок пелюстки.
Вже вкотре знов меди черешні
Між оксамиту полуниць.
Поміж минулим і прийдешнім
В калюжах зорі горілиць.
Вже вкотре знов блукає вітер
Поміж роїв моїх думок.
Складаю пазли рим і літер.
За кроком крок. За кроком крок.
Вже вкотре знов летять шахеди.
Руїни. Села та міста.
А чи людей хто попередив,
Що ніч ця буде непроста!
Вже вкотре знов бої і втрати.
А де ж та правда і любов?
В нас шлях один - перемагати!
Вже вкотре знов! Вже вкотре знов!..
16.05.2025