Опубліковано 3 вересня 2021 о 05:58
4 0

"Вікно" у розкладі уроків для чого воно вчителю? 😉


Ось всі ми отримали розклад уроків, і в багатьох з нас є "вікна". Чи потрібно засмучуватись?
Мені здається, що одне вікно в день має бути, хоча б, щоб відпочити, попити чаю, перевірити зошити, зробити якусь роботу, для обміну педагогічним досвідом. А у вас є вікна?

02012uk4-446f-940x940.jpg