Ось всі ми отримали розклад уроків, і в багатьох з нас є "вікна". Чи потрібно засмучуватись? Мені здається, що одне вікно в день має бути, хоча б, щоб відпочити, попити чаю, перевірити зошити, зробити якусь роботу, для обміну педагогічним досвідом. А у вас є вікна?
