Горнуся до Зими.
В цім світі білім
усе холодне,
мокре та німе.
Сніги. Дощі.
Осінні заметілі
і клапті світлих крил.
Усе не те, не те...
Спішу так до Весни.
Чекаю матіоли
і зелень перших трав,
і сповідь солов'я...
А вороття нема.
Тужливо, що ніколи
не вернеш, що було.
Не повернусь і я...
І холодно бува.
І босо.
І журливо.
Тріпоче горобцем
затомлена душа...
Горнуся до Зими.
І, може, прядка сива
розкішної коси згадає,
що жива...
24.01.2024
Людмила Галінська