Весною розумію, що -- ЖИВА...
Бо очі зеленаві виглядають
той колір, де буяє вся трава,
у пору жовторотих молочаїв.
Весною розумію, що -- СТАРА...
Не те, щоб зовсім...))) То усе інакше.
Уже не заглядаю в дзеркалà.
І посмішка до всього трохи м'якша.
Весною розумію, що -- ЦВІТУ...
Не так, як вишні. Але по-своємý.
Без макіяжу. Бачу ще красу
у всесвіті весняного Едему.
Весною розумію, що -- ЛЕЧУ...
Малою птахою, веселою, рябою.
У мріях все ще мрію досхочý.
І тішуся, що в світ прийшла весною.
Весною розумію, що жива...
25.01.2022
Людмила Галінська