Мені весна наснилась. Боже мій!
Як скучила за тою я порою --
квітучою, п'янкою, молодою,
посеред зим, печалей і завій...
Ще снився травень, вимитий дощами.
В порі цвітіння вишні білі-білі,
і я, сміюсь, в квітучій заметілі,
така мала й щаслива коло мами...
Кудлатий кіт сопів в старих ірисах,
десь линув спів маленької пташини.
І всі тоді були ще із родини...
І цілий світ -- у маминих нарцисах...
Шовкòві трави лоскотали п'яти,
п'янив нектар медового причастя.
Ото і є, мабуть, найбільше щастя,
коли вдається все те відчувати...
26.01.2022
Людмила Галінська