Я мрію про квіткú. Із року в рік
як біло надворі, і пусто, і невтішно...
Як вітер-шалапут крилом поміж доріг
змітає все живе. І трусить вишню.
І вишня та стара. І спить собі давно...
Зима малює в серці їй суцвіття.
Я мрію про квіткú. І щоб там не було,
забілить молоком те дéревце у квітні.
Я мрію про квіткú... Цвіту собі сама
хоч зимно, і снігú, і до весни без краю...
І прикладом мені та вишенька стара,
що квітне все життя. І я так маю...
Щоб потім, як піду туди, де завше квіт,
лишивши тінь свою в пелюсті білім,
згадав би хто мене... І мій квітковий світ.
І ,може, недарма ці сиві заметілі?
Я мрію про квіткú...
28.01.2024
Людмила Галінська