Якби знайти в дитинство диво-дверці,
де в споминах заховано життя.
Колись, як я була мала, в відерці
вміщався цілий всесвіт і Земля.
Колись у хмарах вежі видивлялась
і мріяла так досягти висот
на тих гусЯх , (їх до страхý боялась)
що скубались і трóщили осот.
Колись у квітах ельфиків шукала
і накривала слоїком джмеля.
З жуками по городі мандрувала,
шукаючи під листям короля.
І вірила, що місяць часом плаче,
бо бóка хтось йому таки погриз.
І дивувалась, як той коник скаче
по травах, як шалений, вверх і вниз?
Колись... Де гойдалка -- портал до Бога,
сусідський кіт -- старий персидський шейх.
Де неможливого нема нічого,
і кожна мить -- то фантазійний шлейф.
Якби знайти в дитинство диво-дверці,
де гноми до цих пір ще варять джем.
Де всі листи -- пером, в старих конвертах.
Де всі живі...
Там казка. Там - Едем.
30.01.2022.
Людмила Галінська