Іде весна... Степами. Непомітно.
Легеньким вітром серед забуття.
Вона в морозах і в снігах розквітне,
не помічаючи зимового життя.
Ще сплять дерева, трави в темних недрах,
ще квіти навіть і не зачались...
Дрімають сови у столітніх кедрах,
із коминів летять дими у вись.
Ще, навіть, на теплò не замовлялось
і перші журавлі ще не летять.
Ще сонечко у рòсах не купалось
і горобці під стріхами тремтять.
Та чути, чути, іноді, ті кроки --
такі легкІ, як у кульбабки пух.
Іде весна, крізь спомини і рòки,
і чути вже її бунтарський дух.
29. 01. 2021
Людмила Галінська