Залізна леді скиглить під кінець.
Жбурляє снігом. Справжня капризуха.
Так чеше коси, аж зламався гребінець,
і вітер вкрав всі бриùлі й капелюхи.
Січе дощем, аж кашляють димù,
сльозяться очі в посірілих шибках.
А горобці чекають так весни
і чублять крихти в зачерствілих скибках.
Лютує пані. Скільки того шалу!
Вбрання міняє кілька раз на день.
Все підбирає сукню досконалу
і сипле перли для оздоби із кишень.
Ще хоче влади. Вічно молодіти.
Тож під кінець дощить, сніжить, мете.
А дні ідуть. І, нІде правди діти,
весна ще спить, але...але...але...
31.01.2022.
Людмила Галінська