Мені б весни... І дрібочку нарцисів.
І клаптик неба із блакитних див.
І жменьку світла серед гострих списів,
які в зимі хтось щедро нагострив...
Мені б віконце... Чисте, у фіранках,
щоб перелітніх птах зобачить тінь.
І запах мами в затишних світанках,
серед дитинства зболених видінь...
Мені би чаю... З липи та рум'янку.
І аромат старих достиглих груш...
Та ще зима вовтузиться на ґанку.
Іди. Іди... Нічого вже не руш.
14.01.2023
Людмила Галінська