Чекаю вèсну.
Разом з горобцями.
Вони її давно з-під стріхи виглядають.
І туляться пір'їнами й хвостами.
Цвірінькають. І душу звеселяють.
Чекаю вèсну.
Ту, що спить під снігом.
І сòлодко сопе в старих завіях,
прикрита листям із торішнього горіха.
І про нарциси жовті марить в мріях...
Чекаю вèсну.
Світлу і розкішну.
Мотаю зùму у м'які клубочки.
Ще трохи... і розквітнуть білим вишні.
А поки -- сніг. І горобці рядочком...
14.01.2022.
Людмила Галінська