Опубліковано 9 січня 2024 о 22:06
18 0
1 2 2 2

***

У цім житті буремнім ми лиш люди...

І всі по-різному сприймаєм Божий світ,

В душі то звинувачені, то судді,

То крила виростають, або давить гніт.

В житті цім непростім ми тільки люди...

І кожний тягне свій на гору тяжкий хрест.

Комусь підходить образ і іуди,

В когось в душі на все нещире й зле протест.

У цім житті тривожнім ми лиш люди...

Хтось сильний духом, ну а хтось чомусь слабак,

Не вільний від спокуси і облуди,

В шахрайстві, грубості й нещирості мастак.

В житті цім нелегкім ми тільки люди...

То ж будьмо ними, як Господь нам всім велів,

Несім любов свою завжди і всюди,

Даруймо милосердя й море добрих слів.

Оксана Козак

07.01.2024