Оце зима - вважайте, як колишня:
Рипить, аж заколисує з-під ніг!
У бліндажах, окопах - трохи й лишнє;
Зігрій їх дух і помагай їм Біг!
Ото Різдво! Парує, клубочи'ться
Колядка врізнобі'ч за звіздарем...
Хай кожен у погоди нині вчиться:
Вона нікому ще не стала тягарем
У всіх поняттях, догматах, повір'ях -
Не зайве й заспівати всім: "Ото святки!"
Накрите ковдрами чи кожнеє подвір'я,
Від снігу ледь прочинені хвіртки...
З рахунку списувати зиму? А щоб знали!
От начувайтеся - на те вона й зима!
Нарешті ж зимоньки таки і дочекались:
Претензії на норови - таки й нема.
09.01.2024