Ну, от, і снігу дочекались.
А ви не вірили в дива?
Земля ошатно так прибралась,
Привéла снігу - КОЛЯДА!
І натрусила по доріжках ,
Як бòрошна - на пироги.
І по будинках, зовсім трішки,
Щоби святковіші були.
І горобці повеселіли -
Пішли з воронами в танок.
А чорне гілля посивіло,
І заплелося у вінок.
І так усе причепурилось,
Повеселішала земля.
І "Нова радість" засвітилась,
Бо славить все живе Христа.
08. 01. 2021
Людмила Галінська