Як до весни ще кілометри,
як гнізда голі та пусті,
як січень носить теплі светри,
а ночі темні і густі...
Як вітер, давній розбишака,
в старих гілляках ловить сни,
гуде, мов сивий вовкулака
і стогне пýгачем з сосни...
Сплету у серці диво-казку --
шалений вир "своїх" світів.
І оберну її на пташку,
хай гріє душу між снігів.
Нехай щебече до смеркання
своїх замріяних пісень.
І так обоє, у чеканні,
запхнемо січня до кишень.
І наворожимо тюльпанів,
при крихті світла в каганці...
Серед завіїв та барханів
зігрієм вèсну у руці.
03.01.2023
Людмила Галінська