ПРО ПОГОДУ...
А Січню ця Зима недовподоби...
Навіщо ж ти женитися схотів?
Он заказав з снігів бізейну здобу.
А скільки ти їй слів наговорив?
Наобіцяв,що піде у вельоні*.
Під Мендельсон у твій Палац снігів.
І на французькому,
от фраєр,вже жаргоні,
їй -"Je t'aime''*-під Дассена хрипів.
Та все так басом-Віхола
навчила.
Аж десь,під вечір,
внадились вітри.
І Січень-ловелас,
йому ж несила
буть однолюбом.
Йму б тих Зим зо три...
З дощем- п'яничкою розвели,он, бесіду.
Поїхали на бричках у гаї.
Немає Січня..,
може десь з обіду
Зима прибрала
в рученьки свої.
Відвадила дощі,
убрала в біле.
І наказала
запорошити поля.
Наївна,бо вже Січень
геть безсилий.
За кого ж вийшла ти,
ой,бідонько-Зима.
Ще й зараз за вікном
той вітер свище...
У шибки гупає,
виманює надвір.
Наш Січень,
то безсовісний ледащо.
Мужчинам-красеня
ти, зимонько,не вір.
Насправді,Січню
все недовподоби.
Не дама серця
ця,йому,Зима.
Такий sex-бой, що де б поставить пробу...
А от для шлюбу силоньки нема.
@Любов Кальцева
02.01.2024 р.
вельон-фата
Je t'aime-я тебе кохаю(франц.)