Опубліковано 2 січня 2024 о 03:11
15 0
3 1 2 1

***

ПРО ПОГОДУ...

А Січню ця Зима недовподоби...

Навіщо ж ти женитися схотів?

Он заказав з снігів бізейну здобу.

А скільки ти їй слів наговорив?

Наобіцяв,що піде у вельоні*.

Під Мендельсон у твій Палац снігів.

І на французькому,

от фраєр,вже жаргоні,

їй -"Je t'aime''*-під Дассена хрипів.

Та все так басом-Віхола

навчила.

Аж десь,під вечір,

внадились вітри.

І Січень-ловелас,

йому ж несила

буть однолюбом.

Йму б тих Зим зо три...

З дощем- п'яничкою розвели,он, бесіду.

Поїхали на бричках у гаї.

Немає Січня..,

може десь з обіду

Зима прибрала

в рученьки свої.

Відвадила дощі,

убрала в біле.

І наказала

запорошити поля.

Наївна,бо вже Січень

геть безсилий.

За кого ж вийшла ти,

ой,бідонько-Зима.

Ще й зараз за вікном

той вітер свище...

У шибки гупає,

виманює надвір.

Наш Січень,

то безсовісний ледащо.

Мужчинам-красеня

ти, зимонько,не вір.

Насправді,Січню

все недовподоби.

Не дама серця

ця,йому,Зима.

Такий sex-бой, що де б поставить пробу...

А от для шлюбу силоньки нема.

@Любов Кальцева

02.01.2024 р.

вельон-фата

Je t'aime-я тебе кохаю(франц.)