З наступившим Новим роком, любі сестри, брАти!
Хочу з святом усіх вас щиро привітати!
Дехто каже: України не було й не буде –
Поки крутиться Земля, Україна буде.
Не зламають нашу волю ніякі чужинці,
Бо ми з вами не раби – ми є українці!
Дехто каже: не було такого народу…
Українці – це коріння словʼянського роду!
Нас ніколи і ніхто в світі не здолає –
За ким правда, честь і совість, тим Бог помагає!
© Руслан Мисник