Сію, сію, посіваю,
Зло пекельне вимітаю,
Щоб жили ми всі у мирі
І заможні, і щасливі.
Сію, вію, засіваю,
Мужнім воінам бажаю
Довгождану перемогу
І повернення додому.
Сію, сію, посіваю,
Щиро Господа благаю:
Славній нації спасіння,
Теплоти, благословіння.
Сію, вію, засіваю,
Україні побажаю
Міці, величі і слави,
І відродження держави.
Сію, сію, посіваю,
Богородицю прохаю:
Українцям благодаті
І добробуту у хаті.
Сію, вію, засіваю,
Благ земних усім бажаю,
Миру й затишку у домі,
Щоб усі були здорові.
Анатолій Лазаренко