З Новим Роком, друзі любі!
Вам щедрую не в Ютубі,
Пощедрую як умію,
Миром і добром засію
Вам оселю, вашу хату,
Щоб усі були багаті,
Щоб були мені здорові,
Не лилось ніде щоб крові.
Ось погляньте, вже синички
Всі летять до годівнички:
Дві, чотири, п’ять і сім, —
Вистачить зерняток всім.
От і вам, мої малята,
Я бажаю, щоб багато
Радості в житті ви мали,
Горя і біди не знали.
Сію-вію, посіваю,
З Новим Роком вас вітаю!
Автор Людмила Бенгус
01.01.2024