Перша зустріч в Новім році...
Щось змінилося для нас!?
Ніби все, як було вчора,
Тільки дата вже нова.
Чи в Старому, чи в Новому
Році ми та головне -
Всі живі ми, всі здорові,
А все інше - наживне.
Сію, сію Україні
І віншую щастям всім!
Зичу щастя, зичу миру
Від сьогодні й назавжди!
Ще б посіяла я трохи
Золотим смачним зерном.
Щоб усе у нас велося -
Щастя, злагода, любов.
Діти в мирі щоб родились,
Було їх як зірочок!
Молоді в коханні жили
Без печалі, сліз, тривог.
Ще би нам всім Перемогу!
Миру, щастя, доброти!
Головне, щоби додому
Повернулись всі сини.
... Завтра другий день січневий,
Новий рік вже не новий ☺️.
Все, що добре, що душевне,
Не втрачаймо у житті.
... Ніч була тяжкою знову,
Та усе минає...
Ми живі - і слава Богу!
Христос ся рождає!
Марина Семйоник