Минають дні і рік за роком час...
Ми стоїмо! У нас велика віра і надія.
Світ феєрверки запускає водночас...
У нас на всіх одна єдина мрія.
Не треба нам святкових тих столів.
І вишуканих страв нам не потрібно.
Тост буде - "щоб не було maskалів"!
А, згодом, ми відзначимо неодмінно.
Здригається вже від ракет земля...
І пори року зглузду посходили.
Чекає батька із війни маля...
Боже Всевишній, Ти подай нам сили.
Хай буде мир і без тривог життя
Де всі орли живі повернуться додому
Одне бажання, одна мрія і мета -
Хай у Новім Році буде перемога.
31. 12. 2023 Тетяна Фетич