Для кожного із нас це був не простий рік,
а рік - з масою переживань, великих бід і втрат. Рік, який змусив нас рідко сміятися, а частіше - переживати і плакати.
Бажаю, щоб прийдешній рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку тепла, добра і любові.
Нехай все, що ми заплануємо, обов'язково збудеться, все, що хочемо почати - почнеться, а що хочемо закінчити - закінчиться.
Нехай у прийдешньому році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують.
Нехай все у нас буде добре у Новому році.
Нехай у кожного з нас буде щастя...хай невеличке...але у кожного....
Хай різне...але Щастя
Нехай Новий 2024 рік буде роком
Миру, Спокою, Добра і Любові.
Ігумен Саватій Собко