🙏🙏🙏🩵💛❤️
Вже рік Старий збирається в дорогу...
Пакує в торбу сльози, біль, печаль...
Згрібає геть все зло, війну, тривогу,
Змітає в прірву, небуття, у даль...
Старенький рік...Спасибі за терпіння,
За боротьбу, за мужність...За добро...
Були у нас і злети, і падіння...
Йдемо вперед...Додаємо чвари, зло...
А рік Новий уже біля порога!..
Які дари, сюрпризи нам несе?
Всі наші просьби й помисли до Бога...-
Нехай здоров'я й мир нам принесе!
Не треба нам курортів на Мальдівах,
Не треба яхт, ні дорогих автó...
Нехай лунає у різдвяних співах
Нам зичення на щастя і добро!
Хай родить в полі жито ваговите,
А на столі хай буде хліб і сіль!
Достатку в домі людям працьовитим!
Поваги старшим, молодим - весіль!
Хай із війни повернуться синочки...
Нехай Господь сльозинки всі зітре...
Нехай онуків нам дарують дочки...
І "Нова радість..." в свята всіх збере...
В молитві руки до небес складаєм:
Нехай Ісусик, Божеє дитя,
На добру долю нас благословляє!
Вкраїні рідній - світле майбуття!
Галина Мала
31.12.2020