Вітаю всіх з прийдешнім Новим роком!!!
Бажаю: миру, спокою, терпіння
і Божого благословіння!
Всівся рік Старий на возі
чалапає по дорозі.
Рік Новий свій шлях долає,
Людям щиро обіцяє:
- Буду я для вас хорошим,
Водились, щоб вдома гроші,
Воїнам допомагали,
Їм донати свої слали.
Орків, щоб здолати швидше,
Підмогу ви шліть скоріше.
Ви про це не забувайте,
Ці поради пам'ятайте!
Я вам щиро обіцяю:
- Здобудемо мир - я знаю!
Кров'ю скроплена дорога ...
Вам вручу я перемогу!
Ви всі люди роботящі,
Для вас слова теж найкращі
Я сьогодні промовляю:
Успіхів я всім бажаю!
Ворога застерігаю,
Йому ще раз нагадаю:
Хто приходить в дім війною,
Буде жить завжди з бідою.
З роком старим утікайте,
У пеклі ви всі палайте!
Скрізь ви лиха натворили,
Діток теж багато вбили.
Прийде час до вас розплати,
Бог теж бачить руку ката!
З Новим роком вам всім щастя!
Ворога здолати вдасться!
Н.Лисюк 30.12 2023