Минає рік... Напевно, б то здалося
Йому сказати "Дякую за все!".
За тепле літо, запашне колосся,
Чудову осінь, листя золоте.
За теплу зиму, спів птахів весною,
Усмішки рідних люблячих людей.
За все, що маю, всіх, хто є зі мною,
За кожний ранок, вечір, новий день.
Я дякую за ті хвилини суму,
Коли навчилась цінувать життя.
За миті щастя, радості і туги,
Хвилини ніжності, хвилини каяття.
Таких причин, щоб "дякую" сказати,
У році, що минає, не злічить...
Та поряд з ними - були і печальні,
Від них в душі і серці так гірчить!
Пора вже відпускати рік в дорогу,
З надією йдемо ми у Новий.
Так віримо усі у Перемогу 💙💛!
У всіх одне бажання, то є МИР 🌈!
... Не хочу свят, не хочу відпочинку,
Не хочу я дарунків дорогих.
Я хочу українським дітям миру
Й щасливого дитинства без ві&ни 🤗!
... Одне бажання на усю країну!
Мільйони українців - то є міць!
Бажаємо всі Миру Україні 🇺🇦!
Хай Бог поможе нам його здійснить 🙏🙏!
🎄🎄🎄
З прийдешнім Новим роком!
Одне бажання на всіх обов'язково здійсниться 😘!
Марина Семйоник