Терзали землю рани від війни,
Дощу сльозами небо умивалось.
Серця захисників - щит від біди,
Що підло у життя наше ввірвалась.
Вклонімося ми всім захисникам,
Хто землю береже на полі бою.
Їх зраненим і втомленим рукам
Так хочеться вже тиші та спокою.
Так хочеться побачити свій дім,
Зорю вечірню, що у небі сходить,
Щоб не ракети, а звичайний грім
Прийшов з дощем, що біди всі відводить.
Ти, Господи, усіх їх бережи,
Вони - титани, наша міць і сила.
Ти кожному із них допоможи,
Пуля ворожа щоб їх не скосила!
Молитва щира сходить до небес,
Надія в краще силу в нас вселяє.
Знов у душі віри вогонь воскрес,
Життя підтримки руку простягає.
Час прийде і новий народить день,
Земля стражденна мир зустріне радо,
І залунає хор дзвінких пісень,
Полине він із весняного саду.
Допоможи діждатись цього дня
Усім, хто рідну землю захищає.
Ми просимо в молитві всі щодня
Того, хто віру в серці залишає.
Світлана Кулинич, 30.12.2023