Спакую саквояж свій новорічний.
І обладунків різних наберу.
І помандрую у цей світ предвічний,
Щоб Вефлиємську віднайти звізду.
Щоб промінь ясний впав у саму душу,
І як колись, новину сповістив.
Відкрию двері серця я і впущу,
Того, хто світ від пекла відкупив.
Та поклонюсь дитяткові в стаєнці,
І принесу йому свої дари.
Любов і віру що є в моїм серці,
Сьогодні новороджений прийми.
Колись Ти народився у яскині.
Не пишні шати вибрав,- простоту.
Та Ірод переслідував. І нині,
Наш нАрід знову чашу п'є гірку.
Попрошу в Господа для України миру,
Щоб ірод наш пропав з лиця землі.
Пошлю йому свою молитву щиру.
Проситиму тріумфу у війні.
Всевишній, о пошли нам Перемогу.
Дай стійкості і сили в боротьбі.
Що недосяжне людям- є можливе в Бога.
То ж дай узріти ворога в ганьбі.
Хай в Новорічну ніч зоря засяє.
До Перемоги Україні вкаже путь.
Хай сили темні всі перемагає.
На нашу землю спокій, мир зійдуть.
Людкевич Ганна.