Ну, що ж, Старий, тепер прощай.
Вже не побачимось ніколи.
Ти зла на мене не тримай,
хай спогад серденька не коле.
Збери у торбу все старе,
усе, що плакало й боліло.
Постав всі крапки. Хай зітре
рік нòвий все, що не дотліло.
Лиши любов, крилаті мрії,
тепло сердець і спів душі.
І жменьку миру в безнадії...
І клаптик світла в каганці...
І трохи щастя. Всім і всюди.
Веселку в небі і сади
оті, що в травні. Не забуду
тебе ніколи... Вже іди...
31.12.2021
Людмила Галінська