Опубліковано 31 грудня 2023 о 01:26
12 0
3 1 2 1

***

А пам'ятаєш, мамо, вишні,

Як балерини за вікном,

В зимових спогадах колишніх,

Немов облúлись молоком?

І я, маленька, на санчатах,

У рукавичках й чобітках,

Лечу наввипередки з татом,

З шаленим страхом у очах...

І сніжну бабу на городі -

Таку страшну, що ой-йой-ой...

Малу ялинку у госпóді

І запах радості отой.

А пам'ятаєш, мамо, зими

В маленькій хатці, у снігах?

Які щасливі там були ми.

Тепер такі лише у снах...

Багато зим тебе немає,

І сніг так гарно не мете.

Та кожен з нас надію має,

Що давня казка оживе.

Вже я з малечею гуляю,

Сніжинки ріжем на вікно,

І шишки на гілкú чіпляю

Так, як колись, було... давно...

І все вертається, напевне,

Життя триває сотні літ.

І з неба янголи душевно

Вкривають снігом білий світ.

29. 12. 2020

Людмила Галінська