У переддень Нового року, мої щирі вітання, ДРУЗ! Дякую усім за підтримку, натхнення,за Ваші щирі слова, за спілкування ,за всі ті приємні моменти упродовж цього року! Хай прийдешній Новий рік стане для кожного з ВАС роком здійснення усіх мрій, і найперше-Роком Миру і Перемоги на нашій українській землі! Достатку, добра, здоров'я Вам та Вашим родинам!!!
Минає рік – тривог ,трагедій і печалі,
Рік -мужності, незламності і сили.
Приніс він нам випробувань чимало,
Дими пожеж закрили небосхили.
Зчорнілі люди у містах і селах
Ковтали сльози відчаю й жалю.
Стрічали дні в розбомблених оселях,
Обпалено серця і душі, й крила журавлю…
Цей рік- терпіння , витримки й прозріння.
Побачив світ усю кац==ську суть :
Ні совісті ,ні честі, ні сумління -
Брехня , підступність , зло і чорна лють.
Але ми Є!!! Ми боремось й живемо!!!
Не плачемо, не скиглимо – йдемО!!!
І прапор правди мужньо ми несемо,
І ворога нещадно ми б’ємО!
Цей рік всім показав, чого ми варті,
Яка потуга у серцях людей!
Бо світу майбуття стоїть на карті,
На карті майбуття наших дітей.
Бажаю ,щоби в прийдешнім новім році
Замовкли всі сирени і тривоги,
Опіки Божої , захисникам на кожнім кроці
І славної усім нам Перемоги!
Бажаю всім і злагоди ,й любові,
Наснаги й сил , щоб усе відбудувати ,
Хай в мирних днях лунають « гірко!» й колискові!
Гей, будьмо, українці ! Бо ми щастя варті!!!
Наталія Римар