Дорогі краяни ,села і міста .
Новий рік вже скоро до нас завіта.
Хочу привітати щиро і від серця ,
бажати здоров'я ,як повні відерця.
Хай Бог дає в році прийдешньому цьому
мир Україні ,геть лихові всьому .
Хай спокій панує ,а горе минує.
Колоситься жито ,бо нашим народом
всього пережито.
Ми витривалі ,ми люди із сталі.
Хто буде мішати ,відкинем подалі .
Хай стіл буде щедрим у кожній родині, сімейний затишок маленькій дитині,
лелеки з весною до нас прилітають,
надії на краще ,як завжди вселяють .
Пошле Бог терпіння,любов повсякденну,
щоб жити надалі в здоров'ї смиренно.
Бажаю хороше не лиш в Новий рік,
люблю вас безмежно -бажаю повік .
В.Бернат