А природа в казці потонула!
Все виблискує немов тонкий кришталь.
І довкола вмить усе покрила,
Білим снігом, ніжним, як вуаль.
Може то фата тендітно-біла
На верхівках вкрила всі ліси?
Чи то Королева загубила,
Як спускалася на санах із гори!?
Нам не скаже горда Королева,
Не признається, чия то є фата.
В сукні білій, ніби наречена,
Йде у сад, у ліс, в сніжні поля.
Там махне рукою - заметілі,
Другою махне - вже снігопад!
У танку сніжинки білі-білі
Полетіли обсипати зимний сад.
Трохи пухом теплим обігріла
Кущики калини у саду.
Королева ніби й подобріла -
Шкода їй морозити красу...
Взула кришталеві черевички,
Шапку білу, коси - до плечей.
Білі королівські рукавички -
І спустилася нарешті до людей...🌲❄️🎄
Марина Семйоник