Засніжені гори та білі вершини
Виблискують ясно, так гордо стоять.
А де ж такі гори!? Лише в Україні 💛💙!
Красою своєю милують, манять.
Поля скатертиною вкриті пухкою,
В саду білі вишні убрались в хустки.
І навіть калина, ще вчора червона,
Нарешті вже взулась в свої чобітки.
Калина червона! Найкраще намисто,
Немає краси тої більше ніде!
А білі ромашки, волошки блакитні,
А соняшник жовтий ніби сонце ясне!
А ще - полонини, пшеничне колосся,
І липи духмяні - пахучі меди!
І верби плакучі,... розплетені коси
В задумі схили до хвиль, до води.
А перший підсніжник, п'янка материнка,
І перший листочок і яблуні цвіт!
... То все ТАМ найкраще, де є Батьківщина,
Де рідні стежини, де рідний поріг.
Там пісня пташина інакше лунає,
По-іншому зовсім і серце співа...
Бо то лиш є рідне, що душу торкає,
І милою є лише рідна земля 🤗.
... А світ вже відкритий! Дива є у ньому,
Напевно, хтось мріє про далекі світи...
Та все ж найдорожча - то дорога додому...
Бо солодко вдома і легко душі...
Марина Семйоник