Новий рік... Не шампанське й салюти,
Не столи, повні страв і вина.
Новий рік - коли тішаться люди,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли всі вже закриті підвали,
Непотрібні сумні укриття.
Нема куль, і ракет, і печалі,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли жито колоситься буйно,
І пшениці вродило в полях.
Коли мама всміхається ніжно,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли ранок приходить спокійний,
Тішить цвітом квітуча весна.
Небо наше - безхмарне і мирне,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли вдома сини і дружини,
І щаслива є кожна сім'я.
Та й лелеки додому вернулись,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли хочеться жити і жити,
Коли повниться щастям душа.
Коли хочеться ніжно любити,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли вишні цвітуть білим цвітом,
І радіє стражденна земля.
Пахне грозами теплими літо,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Коли в серці немає тривоги,
І не плаче вже більше душа.
Коли мирні всі наші дороги,
Бо нарешті скінчилась ві&на.
Новий рік - коли мир у родині,
Мир в країні та й поміж людей.
Загадаю я МИР Україні 🇺🇦!
Мирне небо для наших дітей!
Марина Семйоник