ГРУДНЮ.
Ідеш уже,мій лицарю Різдвяний?
Закриєш двері у частинку див.
Міняй кептар*,бо дні летять останні.
А пам'ятаєш ,як ти нам чудив?
Ввесь в витинках-бува і у болоті.
Святковий-а от вулиці брудні.
Одягнений,ну геть не по погоді.
І завжди в тебе оченьки сумні.
Та все ж,ти Грудню, як-не- як учився.
В калюжах нам творив ти "арт-деко".
І ждав,і заглядав,а чи не помилився?
І з дощем на пару пробував вино.
Бували дні,що шив деревам шуби.
З матерії під "сніговий велюр".
Яхонтову калину цілував у губи.
Скроїв мереживом річки,як "від кутюр".
Як був "не в дусі"- туманАми
гнітив.
ЗимУ одів,як в порваний піджак.
Та все ж,тобою була я зігріта.
Бо у Різдво ти таки маєш смак.
І був ти Грудню "Fest-музичним"...
Хоч звуків мало,але кожний,
то шедевр.
Спів хуртовини твій незвичний,феєричний...
Чи "рок-метал" ,чи "Вітаса" манер.
І з кожним роком відкриваю я таланти,
Які природа ,тобі,Грудню,
віддала.
Тих спогадів,то цілі фоліанти...
Прощай ,мій лицарю, тобі уже пора.
@Любов Кальцева
30.12.2023 р.
Коректр.
Киптар-тепла,вишита дубляна
безрукавка.