Дякую, Боже, за рік, що минає,
За посмішки рідних, за щирі серця.
За усе те, що я маю й не маю,
Дякую, Боже, за своє життя.
Дякую, Боже, за віру й надію,
Що підіймали в зневірі мене.
За тих людей, що, хоч словом, зігріють
В бурях, які доля часто дає.
Дякую, Боже, й пробач нарікання,
Що з серця линули в хвилю важку.
Ти, Милий Боже, всі знаєш бажання,
Ти бачиш, Господи, душу мою.
Дякую, Боже, за рік, що минає,
Хоч і важким для усіх нас він був.
Одне бажання на всіх загадаю,
Щоб Старий рік взяв з собою війну.
Марина Лавришин
28.12.2023