РІЗДВО ІШЛО...
Йшов Господь по планеті.
Через ракетний шквал
і звук сирен.
Де Зло й Добро схрестили
вже багнети
у підлім світі із продажних схем.
Ішов Господь.
Через поля окопні.
Де помирали люди,бачив все...
Через курорти,де
людці"щедротні"
гуляли сито.А війна?Пусте...
Ішов Господь...
Побачивши приматів,
які крадуть-усе іде без змін.
Десь падає на них кармічний важіль,
хтось забирає гробові у вдів.
Зайшлося серце,як побачив діток.
Скоріше ангелів,убитих
на війні.
І був Господь,незримий нами,свідок
глумління оR,ків над вкраїнськими людьми.
Ішов Господь...
Чув плач батьків невтішний.
Прокльони,що лунали до небес.
Гієн привладних,
на показ--примірних.
І сатану,що з ними з пекла щез.
Бо тут вже пекло,
де земля кривава.
Тут вчинки підлі,він купляє сотні душ.
У тих,кому все мало..,мало й мало.
Тим,ницим,що
і матір продадуть.
Господь почув молитви і прохання.
Він бачив прояв гідності країн.
Та й сатана ,примноживши
старання,
зробив усе,щоб було мало змін.
Гуляє сатана,скликає бали.
Чортяки вже в посольстві всіх країн.
А ми хіба на бік
Господній стали?
Господь чекає і від нас всіх змін.
Дивіться-Зло гуляє по планеті.
Сьогодні всім главенствує Пітьма.
Лише Місія,ще загорнутий в вереті,*
дає надію,що воюєм не дарма.
Різдво прийшло...
А Господь йде до бою.
Багнет вже оголило з кров'ю Зло.
Сучасний Ірод суне ще війною,
вбива апостолів,
боронячих Добро.
Різдво прийшло.
В пітьмі уже світає...
@Любов Кальцева
27.12.2023 р.
верета-домотканне рядно
