Опубліковано 28 грудня 2023 о 13:54
14 0
1 4 2

***

РІЗДВО ІШЛО...

Йшов Господь по планеті.

Через ракетний шквал

і звук сирен.

Де Зло й Добро схрестили

вже багнети

у підлім світі із продажних схем.

Ішов Господь.

Через поля окопні.

Де помирали люди,бачив все...

Через курорти,де

людці"щедротні"

гуляли сито.А війна?Пусте...

Ішов Господь...

Побачивши приматів,

які крадуть-усе іде без змін.

Десь падає на них кармічний важіль,

хтось забирає гробові у вдів.

Зайшлося серце,як побачив діток.

Скоріше ангелів,убитих

на війні.

І був Господь,незримий нами,свідок

глумління оR,ків над вкраїнськими людьми.

Ішов Господь...

Чув плач батьків невтішний.

Прокльони,що лунали до небес.

Гієн привладних,

на показ--примірних.

І сатану,що з ними з пекла щез.

Бо тут вже пекло,

де земля кривава.

Тут вчинки підлі,він купляє сотні душ.

У тих,кому все мало..,мало й мало.

Тим,ницим,що

і матір продадуть.

Господь почув молитви і прохання.

Він бачив прояв гідності країн.

Та й сатана ,примноживши

старання,

зробив усе,щоб було мало змін.

Гуляє сатана,скликає бали.

Чортяки вже в посольстві всіх країн.

А ми хіба на бік

Господній стали?

Господь чекає і від нас всіх змін.

Дивіться-Зло гуляє по планеті.

Сьогодні всім главенствує Пітьма.

Лише Місія,ще загорнутий в вереті,*

дає надію,що воюєм не дарма.

Різдво прийшло...

А Господь йде до бою.

Багнет вже оголило з кров'ю Зло.

Сучасний Ірод суне ще війною,

вбива апостолів,

боронячих Добро.

Різдво прийшло.

В пітьмі уже світає...

@Любов Кальцева

27.12.2023 р.

верета-домотканне рядно

0501shh9-7009-720x900.jpg