***
Вже рік Новий запалює світання,
Чекання виокреслює рубіж,
Для когось вперше, а комусь- востаннє,
Комусь болить...для когось краще...ніж...
Проходять миті, відлітають днини,
Життя - на вагах, вічність - на межі,
Моргають спогади, як спалахи- світлини,
Малює розум чорно- білі вітражі.
Багато болю, виплакало серце,
Цей рік важкий нагострює ножі,
Та в нас надії повнеє озерце,
І зброя - з віри, з сили - рубежі!
Ми вистоїмо, попри все, пройдемо,
І землю відвоюємо в бою,
Наш стяг, блакитно- жовтий, пронесемо,
З руїн Вкраїну відбудуємо свою!
Вже Рік Новий, ген- там, на виднокрузі,
Свої світлини всім- усім дарує,
Хай завжди з вами будуть рідні й друзі,
А мир та щастя вам життя малює.
Надія Петровська
27.12.23