Скільки світла – глянь в вікно:
Кольори повсюди сяють.
Комерційне є Різдво,
Якщо Бога не чекають.
Де молитва? Де добро?
Покаяння? Де покута?
Кулінарне є Різдво,
Якщо Бог в людей забутий.
А любов, її тепло…
Що без неї завтра буде?
Бо не казка є Різдво,
Бог прийшов спасти нас, люди.
Коли віри в це нема,
Почуття тоді тривожні.
І прийняти суть Різдва
Люди просто не спроможні.
Зваж собі оці слова
І зроби у серці ясла.
Бог є там, де чистота,
Де душа – як зірка ясна.
о. Петро Половко