Вже рік старий завершує дорогу
Скрипить саньми засніжене Різдво
Сьогодні вкотре поклонюся Богу,
Й подякую за все, що тут було.
За цілий рік... за прикрощі і злети
За кожен крок по-своєму важкий
За квіти у душі і за замети
За тих чужих, хто став тепер, як свій.
Подякую за ранки і за літо
За осінь, що плела багряно дні
Й за те, що я навчилась розуміти
Хто має бути поруч - а хто ні.
Подякую за все, що тут здобула
За силу і терпіння в кожнім дні
За те, що не зламала жодна буря
Мене - на цій розхристаній землі.
©️ Аліна Войтенко