Стрічка блогів
0
Зима прекрасна, сніжна, чарівна!
А на душі тривоги, біль, війна...
Печально, сумна та несправедливо.
А серце сподівається на диво! -
Що буде мир та вимолений спокій.
І врешті-решт ми відсвяткуєм Перемогу!
© Yulia Vell