Ось і прощається назавжди рік старий...
Щось втілив у реальність, а щось лишив у мріях.
Бажаю, щоб новий приніс добро світлих подій.
Подарував натхнення і виправдав бажання та надії.
Приємні звістки дивували вас щодня.
Годинник відраховував щасливі кроки.
Завжди підтримували друзі та рідня.
Щоб ми відчули радість Перемоги!!!
Щоб все задумане здійснилось і збулось.
А настрій сонечком світив: яскравим, теплим, ніжним.
І затишно та гармонійно всім жилось.
Щоб те, що навіть в снах здавалось дивовижним,
в житті, ось просто так, взяло і відбулось.
© Yulia Vell