Візерунки на вікні.
На землю падав сніг помірно,
Розмалював мороз вікно уміло,
Без пензля вивів візерунки,
На склі- неперевершені малюнки.
Зима красива, білосніжна,
Картина на вікні- сніжинки ніжні,
Все так, як має бути у природі,
Але війна...лякають дні холодні.
В окопах наші хлопці дорогенькі,
За вас ми молимось, рідненькі!
Нехай скінчаться війни навікИ,
Радіти б нам сніжинкам на вікні.
09.12.23р.