В Святвечір, коли засяє перша зірка,
Молитись буду перед образами
за рідну Україну- Неньку!
За Мир! Добро! І злагоду між нами.
Для України попрошу щасливу долю,
безбідне, радісне життя!
На нашу землю Перемогу й Волю,
дорогу в світле майбуття!
Дорогу правди, гідності, любові,
де є турбота, чесність, каяття,
Чекаємо Різдво Христове,
але на серці різні відчуття...
Вже другий рік Різдво з війною,
Вкраїна умивається слізьми,
Та віримо, що вистоїть країна,
Не повернути тільки доньок і синів...
Ми вдячні їм за цей Святвечір!
За те, що дихаємо вільно,
Настане день, розправим плечі,
В кінці тунелю буде світло!
23.12.23р.